| 零件编号 | SIT1602BI-73-25N-4.096000G |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-73-25N-4.096000G D# SIT1602BI-73-25N-4.096000G |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-25N-4.096000G) |
SIT1602BI-73-25N-4.096000G D# 1473-SIT1602BI-73-25N-4.096000G-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS |