购买 SIT1602BI-73-25N-33.330000G | SIT1602BI-73-25N-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-25N-33.330000G
SIT1602BI-73-25N-33.330000G
SIT1602BI-73-25N-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-25N-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-25N-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-25N-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-25N-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-25N-33.330000G?
DSC1001AI5-032.0000 DSC1001AI5-032.0000 Microchip Technology, OSC MEMS 32.0000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead Exposed Pad, * 查看
1812Y2000332JFT 1812Y2000332JFT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotSPD30N06S2-23 SPD30N06S2-23 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 55V 30A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
8N3SV76FC-0125CDI 8N3SV76FC-0125CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
0217.160MRET1P 0217.160MRET1P Littelfuse Inc., FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm (Axial), * 查看
7203P3YZQI 7203P3YZQI C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
hotCJS-1201A CJS-1201A Copal Electronics Inc., SWITCH SLIDE SPDT 100MA 6V, -, * 查看
SFR16S0008208JA500 SFR16S0008208JA500 Vishay BC Components, RES 8.2 OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
D38999/24TD97SA-LC D38999/24TD97SA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT, -, * 查看
RBM24DRMN RBM24DRMN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-25N-33.330000G
D# SIT1602BI-73-25N-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-25N-33.330000G)
SIT1602BI-73-25N-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-73-25N-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS