购买 SIT1602BI-73-25E-3.570000E | SIT1602BI-73-25E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-25E-3.570000E
SIT1602BI-73-25E-3.570000E
SIT1602BI-73-25E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-25E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-25E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-25E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-25E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-25E-3.570000E?
BZ016010BE12036BH1 BZ016010BE12036BH1 Vishay Beyschlag, CAP CER 12PF 5KV, -, * 查看
C0402C271J3GAC7867 C0402C271J3GAC7867 KEMET, CAP CER 270PF 25V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotVUO110-16NO7 VUO110-16NO7 IXYS, RECT BRIDG 3PH 127A 1600V PWS-E1, PWS-E1, * 查看
LP3985ITL-3.1/NOPB LP3985ITL-3.1/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA, 5-WFBGA, DSBGA, * 查看
7203P1DZQE 7203P1DZQE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
RWR82S6R81FRB12 RWR82S6R81FRB12 Vishay Dale, RES 6.81 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070C8982DC100 MBB02070C8982DC100 Vishay BC Components, RES 89.8K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
S14B-PUDSS-1(LF)(SN) S14B-PUDSS-1(LF)(SN) JST Sales America Inc., CONN HDR SIDE ENTRY 14 POS 2MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-25E-3.570000E
D# SIT1602BI-73-25E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-25E-3.570000E)
SIT1602BI-73-25E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-73-25E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS