购买 SIT1602BI-73-18S-37.500000D | SIT1602BI-73-18S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-18S-37.500000D
SIT1602BI-73-18S-37.500000D
SIT1602BI-73-18S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-18S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-18S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-18S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-18S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-18S-37.500000D?
SIT8209AC-82-28S-133.333330T SIT8209AC-82-28S-133.333330T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
UWZ1H010MCL1GB UWZ1H010MCL1GB Nichicon, CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
SN74GTLP1394PWRE4 SN74GTLP1394PWRE4 Texas Instruments, IC TXRX BUS ADJ EDGE 2B 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
SY100EL16VFZC TR SY100EL16VFZC TR Microchip Technology, IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FTLX3912M326 FTLX3912M326 Finisar Corporation, TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP, -, * 查看
RN65E3571FB14 RN65E3571FB14 Vishay Dale, RES 3.57K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T06031A1050CAHFT 9T06031A1050CAHFT Yageo, RES SMD 105 OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
XF3M-2015-1B XF3M-2015-1B Omron Electronics Inc-EMC Div, CONN FFC FPC 20POS 0.50MM R/A, -, * 查看
VI-230-EW-F1 VI-230-EW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W, Full Brick, * 查看
V48C28C150BL V48C28C150BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-18S-37.500000D
D# SIT1602BI-73-18S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-18S-37.500000D)
SIT1602BI-73-18S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BI-73-18S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS