购买 SIT1602BI-73-18S-31.250000G | SIT1602BI-73-18S-31.250000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-18S-31.250000G
SIT1602BI-73-18S-31.250000G
SIT1602BI-73-18S-31.250000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-18S-31.250000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-18S-31.250000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-18S-31.250000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-18S-31.250000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-18S-31.250000G?
SIT1602BI-13-30E-33.333000D SIT1602BI-13-30E-33.333000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
2220Y1K00153MDT 2220Y1K00153MDT Knowles Syfer, CAP CER 0.015UF 1000V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
A165-AYA-2 A165-AYA-2 Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V, -, * 查看
Y07933K74000D0L Y07933K74000D0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 3.74K OHM 0.6W 0.5% RADIAL, Radial, * 查看
AA0805FR-07820KL AA0805FR-07820KL Yageo, RES SMD 820K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ER1641-514JR ER1641-514JR API Delevan Inc., FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH, Axial, * 查看
SSQ-143-01-T-S SSQ-143-01-T-S Samtec Inc., CONN RCPT .100" 43POS SNGL TIN, -, * 查看
TVS07RF-25-61AC TVS07RF-25-61AC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 61POS PNL MT, -, * 查看
VE-B2Z-CX-F3 VE-B2Z-CX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-18S-31.250000G
D# SIT1602BI-73-18S-31.250000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-18S-31.250000G)
SIT1602BI-73-18S-31.250000G
D# 1473-SIT1602BI-73-18S-31.250000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS