购买 SIT1602BI-73-18E-3.570000G | SIT1602BI-73-18E-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-18E-3.570000G
SIT1602BI-73-18E-3.570000G
SIT1602BI-73-18E-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-18E-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-18E-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-18E-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-18E-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-18E-3.570000G?
SIT8209AC-81-25E-148.351648T SIT8209AC-81-25E-148.351648T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
0505J1000430KQT 0505J1000430KQT Knowles Syfer, CAP CER 43PF 100V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
RT0402DRE07324RL RT0402DRE07324RL Yageo, RES SMD 324 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RT26C2X100 RT26C2X100 Bourns Inc., TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN, -, * 查看
CES-142-01-S-D CES-142-01-S-D Samtec Inc., CONN RCPT 84POS .100" DUAL GOLD, -, * 查看
PC06A-8-2S(301) PC06A-8-2S(301) Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 2POS INLINE SKT, -, * 查看
CTVS07RF-13-98PA CTVS07RF-13-98PA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
HMC26DRYI-S734 HMC26DRYI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100, -, * 查看
V24A48M300BN V24A48M300BN Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-18E-3.570000G
D# SIT1602BI-73-18E-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-18E-3.570000G)
SIT1602BI-73-18E-3.570000G
D# 1473-SIT1602BI-73-18E-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS