购买 SIT1602BI-72-XXS-4.096000G | SIT1602BI-72-XXS-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXS-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXS-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXS-4.096000G?
SIT1602AC-22-33S-26.000000D SIT1602AC-22-33S-26.000000D SiTime, OSC XO 3.3V 26MHZ ST, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotMC78T05ABT MC78T05ABT ON Semiconductor, IC REG LINEAR 5V 3A TO220AB, TO-220-3, * 查看
RNC55H1780DSBSL RNC55H1780DSBSL Vishay Dale, RES 178 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070D7152DC100 MBB02070D7152DC100 Vishay BC Components, RES 71.5K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
MS3474W12-10BW MS3474W12-10BW Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT, -, * 查看
HMC49DTEF HMC49DTEF Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
ACC43DRYH ACC43DRYH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
D# SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXS-4.096000G)
SIT1602BI-72-XXS-4.096000G
D# 1473-SIT1602BI-72-XXS-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS