购买 SIT1602BI-72-XXN-66.666600D | SIT1602BI-72-XXN-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXN-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXN-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXN-66.666600D?
1825J4K00120JCR 1825J4K00120JCR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 4KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C1210X393J3JAC7800 C1210X393J3JAC7800 KEMET, CAP CER 0.039UF 25V U2J 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
PIC16LC66T-04/SO PIC16LC66T-04/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RWR81N6R98FSB12 RWR81N6R98FSB12 Vishay Dale, RES 6.98 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC50J1073FMRSL RNC50J1073FMRSL Vishay Dale, RES 107K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF14FTE6K65 RNF14FTE6K65 Stackpole Electronics Inc., RES 6.65K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
KTR10EZPF6802 KTR10EZPF6802 Rohm Semiconductor, RES SMD 68K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
105-821F 105-821F API Delevan Inc., FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM, 2-SMD, No Lead, * 查看
1971904-6 1971904-6 TE Connectivity AMP Connectors, ACCESSORY RETAINER 12POS, -, * 查看
AMC40DREN-S13 AMC40DREN-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
D# SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXN-66.666600D)
SIT1602BI-72-XXN-66.666600D
D# 1473-SIT1602BI-72-XXN-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS