购买 SIT1602BI-72-XXN-33.333300E | SIT1602BI-72-XXN-33.333300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXN-33.333300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXN-33.333300E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXN-33.333300E?
ECW-H20562JVB ECW-H20562JVB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 5600PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
MX7837KN+ MX7837KN+ Maxim Integrated, IC DAC 12BIT DL MULT 24-DIP, 24-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
SL15T3 SL15T3 ON Semiconductor, TVS DIODE 15VWM 30VC SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
7211SDZQE22 7211SDZQE22 C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V, -, * 查看
ERJ-S03F1583V ERJ-S03F1583V Panasonic Electronic Components, RES SMD 158K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PEC29SFEN PEC29SFEN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 29POS, -, * 查看
EYM08DTBS-S189 EYM08DTBS-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
D# SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXN-33.333300E)
SIT1602BI-72-XXN-33.333300E
D# 1473-SIT1602BI-72-XXN-33.333300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS