购买 SIT1602BI-72-XXN-24.576000E | SIT1602BI-72-XXN-24.576000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXN-24.576000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXN-24.576000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXN-24.576000E?
SIT1602BIF8-25S SIT1602BIF8-25S SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AI-2D1-XXS133.000000Y SIT9120AI-2D1-XXS133.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
ASTMHTV-120.000MHZ-AC-E-T3 ASTMHTV-120.000MHZ-AC-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 120MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-73-18S-8.192000D SIT1602BI-73-18S-8.192000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 8, -, * 查看
Y144539R6000B9L Y144539R6000B9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 39.6 OHM 0.6W 0.1% RADIAL, Radial, * 查看
SFH21-PPVN-D05-ID-BK-M181 SFH21-PPVN-D05-ID-BK-M181 Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .079" 10POS, -, * 查看
RSM24DRTS RSM24DRTS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
D# SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXN-24.576000E)
SIT1602BI-72-XXN-24.576000E
D# 1473-SIT1602BI-72-XXN-24.576000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS