购买 SIT1602BI-72-XXE-66.660000G | SIT1602BI-72-XXE-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXE-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXE-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXE-66.660000G?
0603J0500561GCT 0603J0500561GCT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
U41J37ZQE22 U41J37ZQE22 C&K, SWITCH ROCKER 4PDT 5A 120V, -, * 查看
YB16CKW01-5D24-JD YB16CKW01-5D24-JD NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
M2B25BA5G03 M2B25BA5G03 NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
9T08052A4872BAHFT 9T08052A4872BAHFT Yageo, RES SMD 48.7K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CA3106E10SL-3SBA232 CA3106E10SL-3SBA232 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
TV06RL-13-98HA TV06RL-13-98HA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
D# SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXE-66.660000G)
SIT1602BI-72-XXE-66.660000G
D# 1473-SIT1602BI-72-XXE-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS