购买 SIT1602BI-72-XXE-40.500000E | SIT1602BI-72-XXE-40.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXE-40.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXE-40.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXE-40.500000E?
1825Y0160564MXT 1825Y0160564MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.56UF 16V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
04025C102JAT2A 04025C102JAT2A AVX Corporation, CAP CER 1000PF 50V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
25YXJ220MT16.3X11 25YXJ220MT16.3X11 Rubycon, CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
ZMY43-GS18 ZMY43-GS18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 43V 1W DO213AB, DO-213AB, MELF (Glass), * 查看
hotPIC16C771-I/P PIC16C771-I/P Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB OTP 20DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RS12 RS12 Curtis Industries, RELAY SOCKET 11 PIN, -, * 查看
LQP03HQ2N1C02D LQP03HQ2N1C02D Murata, FIXED IND 2.1NH 600MA 120 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
HP1330520000G HP1330520000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM, -, * 查看
ESQT-130-02-M-T-750 ESQT-130-02-M-T-750 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
GMC20DRES GMC20DRES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100, -, * 查看
EEM31DTKI-S288 EEM31DTKI-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
D# SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXE-40.500000E)
SIT1602BI-72-XXE-40.500000E
D# 1473-SIT1602BI-72-XXE-40.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS