购买 SIT1602BI-72-33S-66.600000E | SIT1602BI-72-33S-66.600000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-33S-66.600000E
SIT1602BI-72-33S-66.600000E
SIT1602BI-72-33S-66.600000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-33S-66.600000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-33S-66.600000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-33S-66.600000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-33S-66.600000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-33S-66.600000E?
SIT9002AC-43H33EQ SIT9002AC-43H33EQ SiTime, OSC PROG HCSL 3.3V EN/DS 25PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-83-25N-24.000000Y SIT1602BI-83-25N-24.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
XRCGB27M000FAN00R0 XRCGB27M000FAN00R0 Murata, CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
IDT23S08-2HDC IDT23S08-2HDC IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CMF502K4000FKEK CMF502K4000FKEK Vishay Dale, RES 2.4K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RCP1206B430RJS6 RCP1206B430RJS6 Vishay Dale, RES SMD 430 OHM 5% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT0402BRD076K9L RT0402BRD076K9L Yageo, RES SMD 6.9K OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
3205200 3205200 Phoenix Contact, COVER SEGMENT 39.3 MM GRAY, -, * 查看
1051016:0161 1051016:0161 Phoenix Contact, ZACK STRIP 10-SECTION WHITE, -, * 查看
3-1734742-8 3-1734742-8 TE Connectivity AMP Connectors, .5 FPC VT ZIF TYPE-A 38 CONT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-33S-66.600000E
D# SIT1602BI-72-33S-66.600000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-33S-66.600000E)
SIT1602BI-72-33S-66.600000E
D# 1473-SIT1602BI-72-33S-66.600000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS