购买 SIT1602BI-72-33S-28.636300G | SIT1602BI-72-33S-28.636300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-33S-28.636300G
SIT1602BI-72-33S-28.636300G
SIT1602BI-72-33S-28.636300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-33S-28.636300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-33S-28.636300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-33S-28.636300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-33S-28.636300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-33S-28.636300G?
MKP385427016JF02W0 MKP385427016JF02W0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.27UF 5% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
1206Y1000120KFT 1206Y1000120KFT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
UST1V220MDD1TE UST1V220MDD1TE Nichicon, CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
ELM 2-440 ELM 2-440 Bivar Inc., LED MT SR VERT X 0.440" 3MM 2LD, -, * 查看