购买 SIT1602BI-72-33S-18.432000D | SIT1602BI-72-33S-18.432000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-33S-18.432000D
SIT1602BI-72-33S-18.432000D
SIT1602BI-72-33S-18.432000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-33S-18.432000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-33S-18.432000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-33S-18.432000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-33S-18.432000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-33S-18.432000D?
SFA44T7.5J288B-00DU SFA44T7.5J288B-00DU Cornell Dubilier Electronics (CDE), 7.5 MFD 370V /440V OVAL, Radial, Can, * 查看
2220J1000124JDR 2220J1000124JDR Knowles Syfer, CAP CER 0.12UF 100V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
TLE2425CLP TLE2425CLP Texas Instruments, IC VREF GND REF 2.5V TO92-3, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看
PRDDD3-16F-BB0FW PRDDD3-16F-BB0FW TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH ROCKER DPDT 16A 125V, -, * 查看
17FPR015E 17FPR015E Ohmite, RES 0.015 OHM 7W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RS02B100R0FS70 RS02B100R0FS70 Vishay Dale, RES 100 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看