购买 SIT1602BI-72-33N-31.250000D | SIT1602BI-72-33N-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-33N-31.250000D
SIT1602BI-72-33N-31.250000D
SIT1602BI-72-33N-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-33N-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-33N-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-33N-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-33N-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-33N-31.250000D?
SIT1602BC-81-33N-12.000000X SIT1602BC-81-33N-12.000000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-23-33E-74.250000D SIT1602BC-23-33E-74.250000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
AST3TQ-T-20.000MHZ-50-C AST3TQ-T-20.000MHZ-50-C Abracon LLC, OSC TCXO 20.000 MHZ LVCMOS SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
GBJ2504 GBJ2504 Diodes Incorporated, RECT BRIDGE GPP 400V 25A GBJ, 4-SIP, GBJ, * 查看
MAX6383XR31D1-T MAX6383XR31D1-T Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 3.08V SC70-3, SC-70, SOT-323, * 查看
SFR16S0003483FR500 SFR16S0003483FR500 Vishay BC Components, RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PTN1206E2212BST1 PTN1206E2212BST1 Vishay Thin Film, RES 22.1K OHM 0.1% 0.4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
2-1445054-2 2-1445054-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 2POS RT ANG T/H TIN, -, * 查看
31-236 31-236 Amphenol RF Division, CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER, -, * 查看
R1S-243.3 R1S-243.3 Recom Power, CONV DC/DC 1W 24VIN 3.3VOUT, 8-SMD Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-33N-31.250000D
D# SIT1602BI-72-33N-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-33N-31.250000D)
SIT1602BI-72-33N-31.250000D
D# 1473-SIT1602BI-72-33N-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS