购买 SIT1602BI-72-30S-74.176000D | SIT1602BI-72-30S-74.176000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30S-74.176000D
SIT1602BI-72-30S-74.176000D
SIT1602BI-72-30S-74.176000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30S-74.176000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30S-74.176000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30S-74.176000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30S-74.176000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30S-74.176000D?
SIT1602BC-72-33N-77.760000G SIT1602BC-72-33N-77.760000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
DME10S1K-F DME10S1K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD, Radial, * 查看
hotSN75176BPSRG4 SN75176BPSRG4 Texas Instruments, IC TXRX DIFF BUSS 8SOIC, 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
SL1215-152KR42-PF SL1215-152KR42-PF TDK Corporation, FIXED IND 1.5MH 420MA 1.4 OHM TH, Radial, * 查看
A304206 A304206 Eaton, CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.437", -, * 查看
315-87-155-41-003101 315-87-155-41-003101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL LOW PRO, -, * 查看
TSW-110-23-S-D TSW-110-23-S-D Samtec Inc., CONN HEADER 20POS .100" DL GOLD, -, * 查看
D38999/24FF11SB D38999/24FF11SB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT, -, * 查看
TB4M TB4M Switchcraft Inc., CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN MINI, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-30S-74.176000D
D# SIT1602BI-72-30S-74.176000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30S-74.176000D)
SIT1602BI-72-30S-74.176000D
D# 1473-SIT1602BI-72-30S-74.176000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS