购买 SIT1602BI-72-30S-66.666660G | SIT1602BI-72-30S-66.666660G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30S-66.666660G
SIT1602BI-72-30S-66.666660G
SIT1602BI-72-30S-66.666660G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30S-66.666660G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30S-66.666660G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30S-66.666660G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30S-66.666660G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30S-66.666660G?
HC-49/U-S25175000ABJB HC-49/U-S25175000ABJB Citizen Finedevice Co Ltd, CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF T/H, HC49/US, * 查看
QMK212B7102MDHT QMK212B7102MDHT Taiyo Yuden, CAP CER 1000PF 250V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MAL209342821E3 MAL209342821E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
18-1006-00 18-1006-00 Judco Manufacturing Inc., HDWR SWITCH NUT BRASS HEX, -, * 查看
RLR05C43R2FSRSL RLR05C43R2FSRSL Vishay Dale, RES 43.2 OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
4606X-101-333 4606X-101-333 Bourns Inc., RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
HMC43DRXI HMC43DRXI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
GPC80A GPC80A SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-30S-66.666660G
D# SIT1602BI-72-30S-66.666660G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30S-66.666660G)