购买 SIT1602BI-72-30S-62.500000E | SIT1602BI-72-30S-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30S-62.500000E
SIT1602BI-72-30S-62.500000E
SIT1602BI-72-30S-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30S-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30S-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30S-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30S-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30S-62.500000E?
SIT8209AC-3F-28S-133.000000X SIT8209AC-3F-28S-133.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
T495X107K016ATE080 T495X107K016ATE080 KEMET, CAP TANT 100UF 16V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
GRM1557U1H7R5DZ01D GRM1557U1H7R5DZ01D Murata, CAP CER 7.5PF 50V U2J 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
C0603C153K1RACTU C0603C153K1RACTU KEMET, CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW12066K49FKEAHP CRCW12066K49FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 6.49K OHM 1% 3/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TVP00DZ-13-32P-P1AD TVP00DZ-13-32P-P1AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 32POS GOLD SLDR, -, * 查看
D38999/24ME99HE-LC D38999/24ME99HE-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT, -, * 查看
VE-BNV-EV-B1 VE-BNV-EV-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-30S-62.500000E
D# SIT1602BI-72-30S-62.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30S-62.500000E)
SIT1602BI-72-30S-62.500000E
D# 1473-SIT1602BI-72-30S-62.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS