购买 SIT1602BI-72-30S-33.300000D | SIT1602BI-72-30S-33.300000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30S-33.300000D
SIT1602BI-72-30S-33.300000D
SIT1602BI-72-30S-33.300000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30S-33.300000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30S-33.300000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30S-33.300000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30S-33.300000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30S-33.300000D?
SIT9120AC-1C1-25S212.500000X SIT9120AC-1C1-25S212.500000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 2, 6-SMD, No Lead, * 查看
BFC247952114 BFC247952114 Vishay BC Components, CAP FILM 0.11UF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
GRM155R71H272KA01J GRM155R71H272KA01J Murata, CAP CER 2700PF 50V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotMM74C908N MM74C908N Fairchild/ON Semiconductor, IC DRIVER RELAY DUAL 30V 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
FKN7WSJR-91-91R FKN7WSJR-91-91R Yageo, RES 91 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CMF654K0000GKEA CMF654K0000GKEA Vishay Dale, RES 4K OHM 1.5W 2% AXIAL, Axial, * 查看
AT1206DRE076K2L AT1206DRE076K2L Yageo, RES SMD 6.2K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RN73C2A383RBTDF RN73C2A383RBTDF TE Connectivity Passive Product, RES SMD 383 OHM 0.1% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SM4A502 SM4A502 Vishay BC Components, TRIMMER 5K OHM 0.25W SMD, -, * 查看
D38999/26FB99HA D38999/26FB99HA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-30S-33.300000D
D# SIT1602BI-72-30S-33.300000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30S-33.300000D)
SIT1602BI-72-30S-33.300000D
D# 1473-SIT1602BI-72-30S-33.300000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS