购买 SIT1602BI-72-30N-38.400000G | SIT1602BI-72-30N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30N-38.400000G
SIT1602BI-72-30N-38.400000G
SIT1602BI-72-30N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30N-38.400000G?
B88069X9290B502 B88069X9290B502 EPCOS (TDK), GDT 230V 20% 20KA THROUGH HOLE, Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend), * 查看
5ST 10 5ST 10 Bel Fuse Inc., FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看