购买 SIT1602BI-72-30N-32.768000G | SIT1602BI-72-30N-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-30N-32.768000G
SIT1602BI-72-30N-32.768000G
SIT1602BI-72-30N-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-30N-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-30N-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-30N-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-30N-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-30N-32.768000G?
1206Y2000222GCT 1206Y2000222GCT Knowles Syfer, CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
30LVD47UH-R 30LVD47UH-R Vishay BC Components, CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
hotTPA0232PWP TPA0232PWP Texas Instruments, IC AMP AUDIO PWR 2.8W AB 24TSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
0ZRE0033FF1A 0ZRE0033FF1A Bel Fuse Inc., PTC RESETTABLE 240V 330MA RADIAL, Radial, Disc, * 查看
RNCF2010BTE402R RNCF2010BTE402R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 402 OHM 0.1% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ADM2486BRW ADM2486BRW Analog Devices Inc., DGTL ISO RS422/RS485 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
IHSM5832RF152L IHSM5832RF152L Vishay Dale, FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM, Nonstandard, * 查看
KJG6T10N99SAL16 KJG6T10N99SAL16 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSNG FMALE 7POS INLINE, -, * 查看
VE-B32-EV-F2 VE-B32-EV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-30N-32.768000G
D# SIT1602BI-72-30N-32.768000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30N-32.768000G)
SIT1602BI-72-30N-32.768000G
D# 1473-SIT1602BI-72-30N-32.768000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS