| 零件编号 | SIT1602BI-72-30E-33.333330D |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-72-30E-33.333330D D# SIT1602BI-72-30E-33.333330D |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30E-33.333330D) |