| 零件编号 | SIT1602BI-72-30E-31.250000D |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 3.0V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-72-30E-31.250000D D# SIT1602BI-72-30E-31.250000D |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-30E-31.250000D) |
SIT1602BI-72-30E-31.250000D D# 1473-SIT1602BI-72-30E-31.250000D-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS |