购买 SIT1602BI-72-28S-33.333000G | SIT1602BI-72-28S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28S-33.333000G
SIT1602BI-72-28S-33.333000G
SIT1602BI-72-28S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28S-33.333000G?
12062A150KAT2A 12062A150KAT2A AVX Corporation, CAP CER 15PF 200V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC0402DR-07825RL RC0402DR-07825RL Yageo, RES SMD 825 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
S1812R-122G S1812R-122G API Delevan Inc., FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM, 1812 (4532 Metric), * 查看
IHSM7832EB390L IHSM7832EB390L Vishay Dale, FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
284043-5 284043-5 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM, -, * 查看