购买 SIT1602BI-72-28N-77.760000E | SIT1602BI-72-28N-77.760000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28N-77.760000E
SIT1602BI-72-28N-77.760000E
SIT1602BI-72-28N-77.760000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28N-77.760000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28N-77.760000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28N-77.760000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28N-77.760000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28N-77.760000E?
SIT1602BC-23-25S-74.175824E SIT1602BC-23-25S-74.175824E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
C0805C103J4GAC7800 C0805C103J4GAC7800 KEMET, CAP CER 10000PF 16V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
FA11894_LM1-W FA11894_LM1-W Ledil, LENS ASSY 1P 21.6MM RND 14.04MM, -, * 查看