购买 SIT1602BI-72-28N-32.768000D | SIT1602BI-72-28N-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28N-32.768000D
SIT1602BI-72-28N-32.768000D
SIT1602BI-72-28N-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28N-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28N-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28N-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28N-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28N-32.768000D?
TMK042CG6R3CD-W TMK042CG6R3CD-W Taiyo Yuden, CAP MLCC 01005 25V C0G 6.3 PF 0., -, * 查看
JAN1N4128UR-1 JAN1N4128UR-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 60V DO213AA, DO-213AA, * 查看
MAX146AEAP+ MAX146AEAP+ Maxim Integrated, IC ADC LP 12-BIT 133KSPS 20-SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
19040357 19040357 Visual Communications Company - VCC, LED IND 8MM BLUE 24VDC 20MA, -, * 查看