购买 SIT1602BI-72-28E-35.840000E | SIT1602BI-72-28E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28E-35.840000E
SIT1602BI-72-28E-35.840000E
SIT1602BI-72-28E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28E-35.840000E?
2220Y0500102FFT 2220Y0500102FFT Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
12065A182FAT2A 12065A182FAT2A AVX Corporation, CAP CER 1800PF 50V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
380LQ332M063H022 380LQ332M063H022 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
6A4-TP 6A4-TP Micro Commercial Co, DIODE GEN PURP 400V 6A R6, R6, Axial, * 查看