购买 SIT1602BI-72-28E-32.768000G | SIT1602BI-72-28E-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28E-32.768000G
SIT1602BI-72-28E-32.768000G
SIT1602BI-72-28E-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28E-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28E-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28E-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28E-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28E-32.768000G?
CM309S5.5296MABJT CM309S5.5296MABJT Citizen Finedevice Co Ltd, CRYSTAL 5.5296MHZ 18PF SMD, 4-SOJ, 9.40mm pitch, * 查看
416F24035ATR 416F24035ATR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
ABM8W-33.3300MHZ-4-J1Z-T3 ABM8W-33.3300MHZ-4-J1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.330MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C2012Y5V1H104Z/0.85 C2012Y5V1H104Z/0.85 TDK Corporation, CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MCP1701T-2502I/CB MCP1701T-2502I/CB Microchip Technology, IC REG LIN 2.5V 125MA SOT23A-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
AP2318ADN-ADJTRG1 AP2318ADN-ADJTRG1 Diodes Incorporated, IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8DFN, 8-WDFN Exposed Pad, * 查看
TLC083ID TLC083ID Texas Instruments, IC OPAMP GP 10MHZ 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
DDMMD36X4PJ DDMMD36X4PJ ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER, -, * 查看
GTC070-32-1S GTC070-32-1S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 5POS JAM NUT SKT, -, * 查看
MS3476L18-11A MS3476L18-11A TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-28E-32.768000G
D# SIT1602BI-72-28E-32.768000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-28E-32.768000G)
SIT1602BI-72-28E-32.768000G
D# 1473-SIT1602BI-72-28E-32.768000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS