购买 SIT1602BI-72-28E-32.768000E | SIT1602BI-72-28E-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-28E-32.768000E
SIT1602BI-72-28E-32.768000E
SIT1602BI-72-28E-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-28E-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-28E-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-28E-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-28E-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-28E-32.768000E?
SIT9120AI-2C3-25E166.666000Y SIT9120AI-2C3-25E166.666000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
0805J2500820KFT 0805J2500820KFT Knowles Syfer, CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CMF552K0500DHEB CMF552K0500DHEB Vishay Dale, RES 2.05K OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005N-2611-W-T1 RG1005N-2611-W-T1 Susumu, RES SMD 2.61K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CRCW08055K11DKEBP CRCW08055K11DKEBP Vishay Dale, RES SMD 5.11K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RE1206FRE07845KL RE1206FRE07845KL Yageo, RES SMD 845K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
4-583486-1 4-583486-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
PCM-400-24-CF PCM-400-24-CF CUI Inc., AC/DC CONVERTER 24V 400W, -, * 查看
V300C28T75BS V300C28T75BS Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-28E-32.768000E
D# SIT1602BI-72-28E-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-28E-32.768000E)
SIT1602BI-72-28E-32.768000E
D# 1473-SIT1602BI-72-28E-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS