购买 SIT1602BI-72-25S-66.666000G | SIT1602BI-72-25S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25S-66.666000G
SIT1602BI-72-25S-66.666000G
SIT1602BI-72-25S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25S-66.666000G?
SIT9120AI-1B1-25E150.000000E SIT9120AI-1B1-25E150.000000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1206Y1K00121FFT 1206Y1K00121FFT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 1KV C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1812J5000472KDR 1812J5000472KDR Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
VJ0805D390JXXAP VJ0805D390JXXAP Vishay Vitramon, CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotLM6211MFX/NOPB LM6211MFX/NOPB Texas Instruments, IC OPAMP GP 20MHZ RRO SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
AML21LBE3BD AML21LBE3BD Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 125V, -, * 查看
MNR34J5ABJ270 MNR34J5ABJ270 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 4 RES 27 OHM 2012, 2012, Convex, Long Side Terminals, * 查看
CRCW08051R15FNEA CRCW08051R15FNEA Vishay Dale, RES SMD 1.15 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1409200000 1409200000 Weidmuller, INSERT MALE 24POS TERMINAL BLOCK, -, * 查看
TV06DZ-25-8B TV06DZ-25-8B Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
ACM28DTKD ACM28DTKD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
VE-B6V-IW-S VE-B6V-IW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-25S-66.666000G
D# SIT1602BI-72-25S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-25S-66.666000G)
SIT1602BI-72-25S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BI-72-25S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS