购买 SIT1602BI-72-25N-3.570000G | SIT1602BI-72-25N-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25N-3.570000G
SIT1602BI-72-25N-3.570000G
SIT1602BI-72-25N-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25N-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25N-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25N-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25N-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25N-3.570000G?
hotLTC2913IMS-2#PBF LTC2913IMS-2#PBF Linear Technology, IC VOLT MONITOR DUAL 10-MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
AT0402DRD0790R9L AT0402DRD0790R9L Yageo, RES SMD 90.9 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1544143-1 1544143-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONTACTS DIL DOUBL, -, * 查看
MS27466T11F98SA MS27466T11F98SA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
MS27472T22F55PB MS27472T22F55PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 55POS WALL MT W/PINS, -, * 查看
D38999/26MB99SC D38999/26MB99SC Souriau, CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
AFD56-20-39PW-6139 AFD56-20-39PW-6139 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE, -, * 查看
D38999/26WG35SA-LC D38999/26WG35SA-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 79POS INLINE, -, * 查看
1-5147490-0 1-5147490-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-25N-3.570000G
D# SIT1602BI-72-25N-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-25N-3.570000G)
SIT1602BI-72-25N-3.570000G
D# 1473-SIT1602BI-72-25N-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS