购买 SIT1602BI-72-25N-3.570000E | SIT1602BI-72-25N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25N-3.570000E
SIT1602BI-72-25N-3.570000E
SIT1602BI-72-25N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25N-3.570000E?
C1210X183F8JACAUTO C1210X183F8JACAUTO KEMET, CAP CER 1210 18NF 10V U2J 1%, -, * 查看
C410C102K2G5TA C410C102K2G5TA KEMET, CAP CER 1000PF 200V C0G AXIAL, Axial, * 查看
0805Y0100102KXR 0805Y0100102KXR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 10V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
H131CYD-120 H131CYD-120 Bivar Inc., LED ASSY RA 3MM YELLOW DIFF, -, * 查看
VCAS121026H560DP VCAS121026H560DP AVX Corporation, VARISTOR 34.5V 300A 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ESQT-117-03-G-D-365-003 ESQT-117-03-G-D-365-003 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
HLW6S-2A7HLF HLW6S-2A7HLF Amphenol FCI, CONN FFC FPC VERT 6POS 1MM PCB, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-25N-3.570000E
D# SIT1602BI-72-25N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-25N-3.570000E)
SIT1602BI-72-25N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-72-25N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS