购买 SIT1602BI-72-25E-77.760000G | SIT1602BI-72-25E-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25E-77.760000G
SIT1602BI-72-25E-77.760000G
SIT1602BI-72-25E-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25E-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25E-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25E-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25E-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25E-77.760000G?
195D476X9004Y2T 195D476X9004Y2T Vishay Sprague, CAP TANT 47UF 4V 10% 2910, 2910 (7227 Metric), * 查看
BFC237590485 BFC237590485 Vishay BC Components, CAP FILM 120PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1210J2000221KCR 1210J2000221KCR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1808J3K00330JCT 1808J3K00330JCT Knowles Syfer, CAP CER 33PF 3KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
ECE-T1VP473EA ECE-T1VP473EA Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 47000UF 20% 35V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
RNC55H7411BSRSL RNC55H7411BSRSL Vishay Dale, RES 7.41K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CFM14JA51R0 CFM14JA51R0 Stackpole Electronics Inc., RES 51 OHM 1/4W 5% CF MINI, Axial, * 查看
ACT94MJ24PN-3025 ACT94MJ24PN-3025 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
D38999/20MD15BC D38999/20MD15BC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT, -, * 查看
HSM25DSEH-S243 HSM25DSEH-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-25E-77.760000G
D# SIT1602BI-72-25E-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-25E-77.760000G)
SIT1602BI-72-25E-77.760000G
D# 1473-SIT1602BI-72-25E-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS