购买 SIT1602BI-72-25E-35.840000E | SIT1602BI-72-25E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25E-35.840000E
SIT1602BI-72-25E-35.840000E
SIT1602BI-72-25E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25E-35.840000E?
1825Y0160680JCR 1825Y0160680JCR Knowles Syfer, CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C326C339BAG5TA7301 C326C339BAG5TA7301 KEMET, CAP CER 3.3PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotMAX643AEPA+ MAX643AEPA+ Maxim Integrated, IC REG BOOST ADJ/15V 0.45A 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
A22NN-MNA-NAA-G002-NN A22NN-MNA-NAA-G002-NN Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH SPST-NC 10A 120V, -, * 查看
PTKM500-59H PTKM500-59H API Delevan Inc., FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH, Radial, * 查看
ESQT-146-03-F-D-405 ESQT-146-03-F-D-405 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
1-640621-6 1-640621-6 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 16POS .100 TIN, -, * 查看
DJT16F25-19SC-LC DJT16F25-19SC-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-25E-35.840000E
D# SIT1602BI-72-25E-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-25E-35.840000E)
SIT1602BI-72-25E-35.840000E
D# 1473-SIT1602BI-72-25E-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS