购买 SIT1602BI-72-25E-32.768000E | SIT1602BI-72-25E-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-25E-32.768000E
SIT1602BI-72-25E-32.768000E
SIT1602BI-72-25E-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-25E-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-25E-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-25E-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-25E-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-25E-32.768000E?
173D107X9015YWE3 173D107X9015YWE3 Vishay Sprague, CAP TANT 100UF 15V 10% AXIAL, Axial, * 查看
B43564A4278M000 B43564A4278M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
0218.050MXE 0218.050MXE Littelfuse Inc., FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm (Axial), * 查看
P0250.333NL P0250.333NL Pulse Electronics Power, FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
1862710000 1862710000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 16POS 3.81MM, -, * 查看