购买 SIT1602BI-72-18S-33.333300G | SIT1602BI-72-18S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-18S-33.333300G
SIT1602BI-72-18S-33.333300G
SIT1602BI-72-18S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-18S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-18S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-18S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-18S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-18S-33.333300G?
416F44035ISR 416F44035ISR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 44.000 MHZ SERIES SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
CA064C103M5RAC7800 CA064C103M5RAC7800 KEMET, CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612, 0612 (1632 Metric), * 查看
CMF6014K000FHBF CMF6014K000FHBF Vishay Dale, RES 14K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MPM2001AT1 MPM2001AT1 Vishay Thin Film, RES NETWORK 2 RES 1K OHM TO236-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
10-214236-15G 10-214236-15G Amphenol Industrial Operations, ER 35C 35#16 PIN RECP, -, * 查看
D38999/24FF28BC D38999/24FF28BC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT, -, * 查看
HDC-S150-31S2-KR HDC-S150-31S2-KR 3M, CONN SOCKET 150POS R/A 3ROW GOLD, -, * 查看
VE-J3W-EY-B1 VE-J3W-EY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W, Half Brick, * 查看
VI-BTY-EV-S VI-BTY-EV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W, Full Brick, * 查看
VI-B5Y-EY-F4 VI-B5Y-EY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-18S-33.333300G
D# SIT1602BI-72-18S-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-18S-33.333300G)
SIT1602BI-72-18S-33.333300G
D# 1473-SIT1602BI-72-18S-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS