购买 SIT1602BI-72-18N-3.570000G | SIT1602BI-72-18N-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-18N-3.570000G
SIT1602BI-72-18N-3.570000G
SIT1602BI-72-18N-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-18N-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-18N-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-18N-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-18N-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-18N-3.570000G?
SIT9121AC-1DF-33E25.000000T SIT9121AC-1DF-33E25.000000T SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
GRM0337U1H5R8CD01D GRM0337U1H5R8CD01D Murata, CAP CER 5.8PF 50V U2J 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
ISL9011AIRJMZ ISL9011AIRJMZ Intersil, IC REG LINEAR 2.8V/3V 10DFN, 10-VFDFN Exposed Pad, * 查看
MAX6388XS41D3-T MAX6388XS41D3-T Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-4, SC-82A, SOT-343, * 查看
2056-60-B2LF 2056-60-B2LF Bourns Inc., GDT 600V 20% 5KA THROUGH HOLE, Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend), * 查看
RWR80S2R26FSB12 RWR80S2R26FSB12 Vishay Dale, RES 2.26 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CMF601K2100FHEB CMF601K2100FHEB Vishay Dale, RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1210BRD07250RL RT1210BRD07250RL Yageo, RES SMD 250 OHM 0.1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
TVP00DZ-23-151S-S1AD TVP00DZ-23-151S-S1AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 151POS GOLD SLDR, -, * 查看
MI-25T-IY-F4 MI-25T-IY-F4 Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 155VIN 6.5VOUT 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-18N-3.570000G
D# SIT1602BI-72-18N-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-18N-3.570000G)
SIT1602BI-72-18N-3.570000G
D# 1473-SIT1602BI-72-18N-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS