购买 SIT1602BI-72-18E-35.840000E | SIT1602BI-72-18E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-18E-35.840000E
SIT1602BI-72-18E-35.840000E
SIT1602BI-72-18E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-18E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-18E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-18E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-18E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-18E-35.840000E?
SIT8208AC-2F-33E-66.660000T SIT8208AC-2F-33E-66.660000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
BZX284-B47,115 BZX284-B47,115 NXP, DIODE ZENER 47V 400MW SOD2, SOD-110, * 查看
hotMAX6714CUB+ MAX6714CUB+ Maxim Integrated, IC VOLT MONITOR QUAD 10-UMAX, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotLM833D LM833D STMicroelectronics, IC OPAMP AUDIO 15MHZ 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看