购买 SIT1602BI-71-XXS-77.760000G | SIT1602BI-71-XXS-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-XXS-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-XXS-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-XXS-77.760000G?
1210Y0160123KFR 1210Y0160123KFR Knowles Syfer, CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotLTC3530EMS#TRPBF LTC3530EMS#TRPBF Linear Technology, IC REG BUCK BST ADJ 0.6A 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CY7C199CN-15ZXCT CY7C199CN-15ZXCT Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 256KBIT 15NS 28TSOP, 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), * 查看
RC0100FR-073RL RC0100FR-073RL Yageo, RES SMD 3 OHM 1% 1/32W 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
hotSLF12575T-220M4R0-H SLF12575T-220M4R0-H TDK Corporation, FIXED IND 22UH 4A 26.3 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
D38999/26FC4AC D38999/26FC4AC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE, -, * 查看
VE-B1W-EU VE-B1W-EU Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
D# SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-XXS-77.760000G)
SIT1602BI-71-XXS-77.760000G
D# 1473-SIT1602BI-71-XXS-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS