购买 SIT1602BI-71-XXN-74.250000D | SIT1602BI-71-XXN-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-XXN-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-XXN-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-XXN-74.250000D?
503BAA-ADAG 503BAA-ADAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 50PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-71-28N-54.000000E SIT1602BC-71-28N-54.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 5, -, * 查看
173D156X9050Y 173D156X9050Y Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 50V 10% AXIAL, Axial, * 查看
0603Y0101P20CCT 0603Y0101P20CCT Knowles Syfer, CAP CER 1.2PF 10V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MCP1703T-1802E/MB MCP1703T-1802E/MB Microchip Technology, IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
RWR74S3480FSB12 RWR74S3480FSB12 Vishay Dale, RES 348 OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
ERA-8AEB242V ERA-8AEB242V Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CT2913-0 CT2913-0 Cal Test Electronics, 4MM SAFETY JACK, LONG PIN - PUSH, -, * 查看
hotISL32492EIBZ ISL32492EIBZ Renesas Electronics America, IC TXRX RS485 FAULT PROT 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
D# SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-XXN-74.250000D)
SIT1602BI-71-XXN-74.250000D
D# 1473-SIT1602BI-71-XXN-74.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS