购买 SIT1602BI-71-XXN-33.333300G | SIT1602BI-71-XXN-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-XXN-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-XXN-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-XXN-33.333300G?
SIT8209AC-33-25E-166.660000T SIT8209AC-33-25E-166.660000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
SIT9120AC-2C2-XXS125.000000T SIT9120AC-2C2-XXS125.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
UHD1E471MPD6TD UHD1E471MPD6TD Nichicon, CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
BAS40-06 RFG BAS40-06 RFG TSC America Inc., DIODE, SCHOTTKY, STANDARD, 0.2A,, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
A7BS-203-S03 A7BS-203-S03 Omron Electronics Inc-EMC Div, SWITCH THUMB DECIMAL 0.1A 50/28V, -, * 查看
hotHCPL-060L#500 HCPL-060L#500 Broadcom Limited, OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MHQ1005PR12HT000 MHQ1005PR12HT000 TDK Corporation, FIXED IND 120NH 140MA 2.7 OHM, 0402 (1006 Metric), * 查看
PTC22DAAN PTC22DAAN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL STR 44POS, -, * 查看
MKJ3C7F7-10DN MKJ3C7F7-10DN ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKTS, -, * 查看
D38999/24JB35HN-LC D38999/24JB35HN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT, -, * 查看
EMC12DTEH EMC12DTEH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
D# SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-XXN-33.333300G)
SIT1602BI-71-XXN-33.333300G
D# 1473-SIT1602BI-71-XXN-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS