购买 SIT1602BI-71-XXN-28.636300D | SIT1602BI-71-XXN-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-XXN-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-XXN-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-XXN-28.636300D?
6012M5 6012M5 Visual Communications Company - VCC, INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT, -, * 查看
CFR-12JR-52-47R CFR-12JR-52-47R Yageo, RES 47 OHM 1/6W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505B51R0JEA RCP0505B51R0JEA Vishay Dale, RES SMD 51 OHM 5% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
TRR03EZPF7502 TRR03EZPF7502 Rohm Semiconductor, RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
811-S1-052-10-016101 811-S1-052-10-016101 Preci-Dip, CONN SPRING LOAD 52POS SNGL PCB, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
D# SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-XXN-28.636300D)
SIT1602BI-71-XXN-28.636300D
D# 1473-SIT1602BI-71-XXN-28.636300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS