购买 SIT1602BI-71-XXE-66.600000G | SIT1602BI-71-XXE-66.600000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-XXE-66.600000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-XXE-66.600000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-XXE-66.600000G?
0603Y0633P30BFR 0603Y0633P30BFR Knowles Syfer, CAP CER 3.3PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1206Y0160101KFT 1206Y0160101KFT Knowles Syfer, CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CGA4C2C0G1H182J060AA CGA4C2C0G1H182J060AA TDK Corporation, CAP CER 1800PF 50V C0G 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
KP0115ACAKG03RGB-1TJB KP0115ACAKG03RGB-1TJB NKK Switches, SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V, -, * 查看
Y1169532R000B0R Y1169532R000B0R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 532 OHM 0.1% 0.6W J LEAD, 3017 J-Lead, * 查看
ERA-8AEB2491V ERA-8AEB2491V Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
P1166.224NLT P1166.224NLT Pulse Electronics Power, FIXED IND 220UH 350MA 1.48 OHM, Nonstandard, * 查看
MS27656T25F61PAL MS27656T25F61PAL Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
D# SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-XXE-66.600000G)
SIT1602BI-71-XXE-66.600000G
D# 1473-SIT1602BI-71-XXE-66.600000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS