购买 SIT1602BI-71-33S-4.096000G | SIT1602BI-71-33S-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33S-4.096000G
SIT1602BI-71-33S-4.096000G
SIT1602BI-71-33S-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33S-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33S-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33S-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33S-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33S-4.096000G?
SIT8208AC-G2-18E-16.367667Y SIT8208AC-G2-18E-16.367667Y SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
EEE-TC1V470P EEE-TC1V470P Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
DSPIC33FJ128GP202-I/SP DSPIC33FJ128GP202-I/SP Microchip Technology, IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SDIP, 28-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hotUSBULC6-3F3 USBULC6-3F3 STMicroelectronics, TVS DIODE 3VWM 4FLIPCHIP, 4-WFBGA, FCBGA, * 查看
ARS12Y03 ARS12Y03 Panasonic Electric Works, ARS RELAY 1 FORM C 3V, -, * 查看
RT0805WRD07113RL RT0805WRD07113RL Yageo, RES SMD 113 OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
TVS06RK-25-61PC TVS06RK-25-61PC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP, -, * 查看
CTVP00RW-15-15B CTVP00RW-15-15B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-33S-4.096000G
D# SIT1602BI-71-33S-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-33S-4.096000G)
SIT1602BI-71-33S-4.096000G
D# 1473-SIT1602BI-71-33S-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS