购买 SIT1602BI-71-33S-25.000625G | SIT1602BI-71-33S-25.000625G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33S-25.000625G
SIT1602BI-71-33S-25.000625G
SIT1602BI-71-33S-25.000625G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33S-25.000625G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33S-25.000625G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33S-25.000625G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33S-25.000625G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33S-25.000625G?
SIT1602BC-11-33S-74.250000G SIT1602BC-11-33S-74.250000G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
SIT1602BC-31-18S-32.768000Y SIT1602BC-31-18S-32.768000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
GRM155R72A472KA01D GRM155R72A472KA01D Murata, CAP CER 4700PF 100V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
IDT2308A-3DCG8 IDT2308A-3DCG8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLOCK MULT ZD STD DRV 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotHMC402MS8ETR HMC402MS8ETR Analog Devices Inc., IC MMIC MIXER HIGH IP3 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RNC60H1064DSB14 RNC60H1064DSB14 Vishay Dale, RES 1.06M OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
812-22-028-30-005101 812-22-028-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING 28POS SNGL .350 SMD, -, * 查看
687120182122 687120182122 Wurth Electronics Inc., CONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/A, -, * 查看