购买 SIT1602BI-71-33N-37.500000G | SIT1602BI-71-33N-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33N-37.500000G
SIT1602BI-71-33N-37.500000G
SIT1602BI-71-33N-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33N-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33N-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33N-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33N-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33N-37.500000G?
M39003/01-8253/HSD M39003/01-8253/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 0.33UF 20% 75V AXIAL, Axial, * 查看
P51-200-S-O-I12-4.5V-000-000 P51-200-S-O-I12-4.5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 200PSI 7/16-20UNF 2B 4.5V, Cylinder, * 查看
6341 6341 Crydom Co., OUTPUT MODULE DC STD 25MA 15VDC, -, * 查看