购买 SIT1602BI-71-33N-24.576000E | SIT1602BI-71-33N-24.576000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33N-24.576000E
SIT1602BI-71-33N-24.576000E
SIT1602BI-71-33N-24.576000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33N-24.576000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33N-24.576000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33N-24.576000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33N-24.576000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33N-24.576000E?
RNC60J6982BSB14 RNC60J6982BSB14 Vishay Dale, RES 69.8K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF12FAD499R RNF12FAD499R Stackpole Electronics Inc., RES 499 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PVG5H205C03B00 PVG5H205C03B00 Bourns Inc., TRIMMER 2M OHM 0.25W SMD, -, * 查看
70F754AI 70F754AI Bourns Inc., FIXED IND 750UH 80MA 22.9 OHM TH, Axial, * 查看
1-6609209-0 1-6609209-0 TE Connectivity Corcom Filters, CONN MOD JACK 6P4C R/A SHIELDED, -, * 查看
MS3106E36-5P MS3106E36-5P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 4POS INLINE PIN, -, * 查看
EBM10DRAN EBM10DRAN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
V150A36H500B V150A36H500B Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W, Full Brick, * 查看
VE-25H-MW-F3 VE-25H-MW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W, Full Brick, * 查看
VI-22R-CW-F1 VI-22R-CW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W, Full Brick, * 查看
VI-B41-CY-F3 VI-B41-CY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-33N-24.576000E
D# SIT1602BI-71-33N-24.576000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-33N-24.576000E)
SIT1602BI-71-33N-24.576000E
D# 1473-SIT1602BI-71-33N-24.576000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS