购买 SIT1602BI-71-33E-66.666600D | SIT1602BI-71-33E-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33E-66.666600D
SIT1602BI-71-33E-66.666600D
SIT1602BI-71-33E-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33E-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33E-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33E-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33E-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33E-66.666600D?
1206J0630102JFT 1206J0630102JFT Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1.20122.0330000 1.20122.0330000 RAFI USA, CONTACT BLOCK 2NC STANDARD AU, -, * 查看
EL3023-V EL3023-V Everlight Electronics Co Ltd, OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP, 6-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
33100C 33100C Murata Power Solutions Inc., FIXED IND 10UH 7.6A 20 MOHM TH, Radial, * 查看