购买 SIT1602BI-71-33E-33.333330G | SIT1602BI-71-33E-33.333330G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-33E-33.333330G
SIT1602BI-71-33E-33.333330G
SIT1602BI-71-33E-33.333330G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-33E-33.333330G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-33E-33.333330G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-33E-33.333330G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-33E-33.333330G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-33E-33.333330G?
SIT9120AI-1DF-25E166.660000T SIT9120AI-1DF-25E166.660000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
0505J2000270FQT 0505J2000270FQT Knowles Syfer, CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
RNCF1210BKE9K10 RNCF1210BKE9K10 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ERJ-1TNF1651U ERJ-1TNF1651U Panasonic Electronic Components, RES SMD 1.65K OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
1014520000 1014520000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM, -, * 查看